Warning:  mysql_real_escape_string(): Access denied for user ”@’localhost’ (using password: NO) in /home/oferty/public_html/wp-content/themes/classifiedstheme/PPT/func/funcs_premiumpress.php on line 73

Warning:  mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/oferty/public_html/wp-content/themes/classifiedstheme/PPT/func/funcs_premiumpress.php on line 73

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user ”@’localhost’ (using password: NO) in /home/oferty/public_html/wp-content/themes/classifiedstheme/PPT/func/funcs_premiumpress.php on line 73 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/oferty/public_html/wp-content/themes/classifiedstheme/PPT/func/funcs_premiumpress.php on line 73

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/oferty/public_html/wp-content/themes/classifiedstheme/PPT/func/funcs_premiumpress.php on line 73 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/oferty/public_html/wp-content/themes/classifiedstheme/PPT/func/funcs_premiumpress.php on line 73 PLN

Do sprzedaży wyjątkowo piękny dom o pow. 170 m2 położony w spokojnej okolicy na 1050 m2 działce w miejscowości Rychnowy, gmina Człuchów. Dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo piękny dom o powierzchni 170 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na 1050 m2 działce w miejscowości Rychnowy, gmina Człuchów.

Dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Cały dom sprawia wrażenie przytulnego, ale i przestronnego dzięki dużej ilości okien. Dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń i pięknie, harmonijnie zaaranżowane wnętrza sprawiają, że każdy czuje się tam doskonale.

Na parterze znajduje się duży, przestronny salon z wyjściem na zadaszony taras, otwarta kuchnia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD z miejscem jadalnianym, pokój, łazienka z wc, kotłownia, spiżarnia oraz garaż. W centralnym miejscu salonu znajduje się kominek, a oświetlenie i dominująca w nim jasna barwa podkreślają klimat tego pomieszczenia.

Na poddasze prowadzą piękne drewniane schody, gdzie znajdują się 3 sypialnie z wyjściem, na balkon, przestronna toaleta z przejściem do suszarni oraz holl.

Ogrzewanie gazowe. Alternatywnym źródłem ogrzewania jest kominek z rozprowadzonym nawiewem na poddaszu.

Na posesji znajduje się drewutnia oraz drewniana altanka. Ogród posiada zautomatyzowany system nawadniania. Działka z oczkiem wodnym pięknie zagospodarowana. Podjazd do garażu oraz alejki do domu i wokół niego z polbruku. Brama wjazdowa i garażowa na pilota.

Niewątpliwym atutem tego domu, jest doskonała lokalizacja, niepowtarzalne i klimatyczne wnętrza!!!

Zapraszamy na prezentację!!!

tel. 534 00 50 40 

Copyright © 2009/2014 OfertyRegionalne.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - Inpero.pl